052-3077770072-2222074
אודותינו
צרו איתנו קשר
ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם

בתים למכירה בשרון | משקים למכירה בשרון

יניר זיו  – מומחים בהגשת פתרונות נדל"ן איכותיים באזור השרון והמרכז

את "יניר זיו ומקס הום נדלן " הקמנו לאחר עשור פעילות אקטיבית בזירת הנדל"ן בשרון ובמרכז, ומתוך שאיפה להגיש ללקוחותינו ערך מוסף, תועלת ויתרון משמעותי בבחירת נכסים למגורים, לעסקים או להשקעה.

אנו עוסקים בכל רמות המכירה וההשכרה של נכסים ובהם בתי יוקרה למכירה בשרון, בתים למכירה בשרון, בתים למכירה במושבים, בתים למכירה בעמק חפר, משקים למכירה בשרון, משקים למכירה, בתי יוקרה להשכרה, דירות יוקרה למכירה, מגרשים למכירה ועוד. זירת הפעילות הבלעדית שלנו מתמקדת בשרון, ובעמק חפר,המהווה אבן שואבת ליזמים, כמו גם משפחות המבקשות ליהנות מיתרונות האזור המובהקים.

אנו מעסיקים סוכנים מקצועיים נלהבים וחדורי מוטיבציה לספק פתרונות מדויקים ללקוחותינו, ביושרה, אמינות ושקיפות מלאה.

את שירותי הנדל"ן אנו מציעים ביחס אישי וחם, על ידי לימוד מעמיק של צרכיו ורצונותיו הלקוח, ועמידה לרשותו לאורך כל העסקה, עד לסיומה, ואף לאחריה.

ניסיוננו בזירה העסקית מסייע לנו להגיש מעטפת פתרונות נוספת ובה הערכות שווי, הערכות שמאי, יעוץ משפטי, פיננסיים ועוד. בכך הלקוח מקבל את כל הדרוש לביצוע עסקה מוצלחת, בזמני תגובה מהירים.

מחפשים נכסים למכירה או השכרה בשרון ? פנה למומחים - יניר זיו.

יניר זיו הנו ממייסדי המשרד  ומנהל המשרד. מתמחה בעסקאות נדל"ן, נכסי יוקרה,תעשייה, השקעות, ומושבים בשרון. יניר זיו מתגורר במושב בשרון, ומכיר את אזור השרון על בוריו.
כל הנכסים משווקים בבלעדיות המשרד.
יניר זיו נחשב לאחר מאנשי המקצוע המנוסים והמקצועיים בתחום יעוץ הנדל"ן, לרבות איתור נכסים בהתאם לצרכי הלקוח, איתור לקוחות לנכסים המיועדים למכירה ו/או השכרה ועוד. יניר זיו בעל רשיון תיווך ממשרד המשפטים.
יניר זיו מגשר מוסמך. 
טלפון: 052-3077770
 

ראה מידע נוסף..

ראשי לינקדאין מפת אתר יצירת קשר פייסבוק Google+